Organizacja stypy w Warszawie

Organizacja stypy w Warszawie 2019-06-14T12:24:56+00:00

Niegdyś określane mianem konsolacji – stypy stanowią uroczyste spotkania najbliższych osób zmarłej lub zmarłego, które bardzo często są połączone z poczęstunkiem. W polskiej kulturze są one nieodzownym elementem organizacji pogrzebu, pozwalając na wspomnienie osoby, która odeszła do wieczności, a także na wyrażenie wdzięczności wszystkim tym, którzy przybyli na ostatnie pożegnanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie przyjęcia popogrzebowego jest jedną z ostatnich rzeczy, którą chcemy zajmować się po stracie najbliższej osoby. Dlatego nasza firma pogrzebowa zajmuje się nie tylko organizacją pogrzebów, ale także styp, działając na terenie całej Warszawy oraz okolic. Gwarantujemy, że nasi pracownicy staną na wysokości zadania i przygotują godne przeżycia spotkanie popogrzebowe.

Organizacja stypy - dom pogrzebowy Warszawa

Kompleksowe usługi związane z organizacją stypy

Oczywiście nikt nie ma obowiązku przygotowywania stypy, jednak z całą pewnością jest to zwyczaj, który warto praktykować. Jeszcze do niedawna tego typu spotkania były organizowane głównie w domu zmarłego, ale obecnie coraz częściej odbywają się one w lokalach.

Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacją styp na obszarze całej Warszawy, w tym między innymi na terenie takich dzielnic jak Mokotów oraz Bródno. Przygotowujemy zarówno większe, jak i mniejsze przyjęcia popogrzebowe, aby Państwo nie musieli sobie tym zaprzątać głowy. Nasi pracownicy zadbają o odpowiedni wystrój sali, a także wybranie menu, przy uwzględnieniu Państwa preferencji. Na każdym etapie organizacji stypy można liczyć na nasze zaangażowanie i profesjonalizm.