Pogrzeby w Warszawie

Pogrzeby w Warszawie 2018-08-17T13:57:20+00:00

Uroczystość pogrzebowa wymaga szczególnej i fachowej organizacji, ponieważ jest wyrazem szacunku dla zmarłej osoby oraz ważnym przeżyciem dla jego rodziny, i innych bliskich. W tak trudnym czasie trudno jest skupić się na formalnościach i planowaniu ceremonii, dlatego może okazać się ona sporym wyzwaniem. Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się organizacją profesjonalnych i dostosowanych do wymagań rodziny zmarłego pogrzebów w Warszawie. Wykonujemy pełną obsługę uroczystości pogrzebowej i pomagamy załatwić wszystkie formalne kwestie związane z pochówkiem, tak aby odciążyć najbliższych osoby zmarłej od praktycznych, ale koniecznych obowiązków. Organizujemy zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i pogrzeby z kremacją. Na życzenie Klienta wzbogacimy ceremonię o doskonałą oprawę muzyczną, która nada uroczystości niepowtarzalny i podniosły charakter. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów organizacji pogrzebu w Warszawie, takich jak:

 • termin,
 • forma pochówku,
 • rodzaj obrządku – kościelny, świecki,
 • oprawa muzyczna i inne.

Pogrzeb tradycyjny w Warszawie

Najczęściej wybieraną formą pochówku w naszym kraju jest tradycyjny pogrzeb, czyli składanie ciała zmarłej osoby do grobu na cmentarzu. Warto zadbać o to, aby uroczystość była doskonale zorganizowana, żeby jak najlepiej pożegnać zmarłego i uczcić jego pamięć. Głównym zadaniem naszego domu pogrzebowego jest kompleksowa organizacja pogrzebu w Warszawie, dzięki której rodzina i najbliżsi zmarłego otrzymają niezbędną pomoc w załatwianiu wszystkich koniecznych formalności i będą mogli skupić się wyłącznie na przeżywaniu żałoby. Zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem pogrzebu na każdym etapie oraz jego profesjonalną oprawą. W zakresie naszych usług znajdują się, m.in.:

 • bezpieczny przewóz osoby zmarłej z wyznaczonego miejsca,
 • przygotowanie zmarłego do ceremonii pogrzebowej,
 • pełna organizacja pochówku,
 • ewentualna oprawa muzyczna,
 • transport uczestników uroczystości,
 • przygotowanie pomnika,
 • organizacja stypy.

Powierzając nam wszystkie kwestie związane z pogrzebem w Warszawie, mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości obsługi oraz naszego pełnego zaangażowania w każde działanie.

Pogrzeb z kremacją

Oprócz tradycyjnej uroczystości pogrzebowej istnieje również możliwość wyboru pogrzebu z kremacją, która polega na spopieleniu ciała zmarłego umieszczonego w trumnie w specjalnie do tego celu przeznaczonym piecu. Cały proces odbywa się przy zachowaniu właściwych standardów oraz najwyższym szacunkiem dla zmarłej osoby. Po spopieleniu ciała, prochy zostają umieszczone w urnie, aby następnie przeprowadzić ceremonię pogrzebową. Według polskiego prawa pogrzeb zmarłego poddanego kremacji musi odbyć się na cmentarzu – urnę umieszcza się w grobie lub kolumbarium. W naszym zakładzie pogrzebowym zajmujemy się pełną organizacją pogrzebów z kremacją w Warszawie. Pomożemy Państwu również załatwić wszystkie niezbędne formalności oraz dokumenty, aby cały proces organizacyjny odbył się szybko i sprawnie. Oferujemy również sprzedaż profesjonalnych, wysokiej jakości urn w różnym przedziale cenowym. Nasze doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy to gwarancja najwyższej jakość usług. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące organizacji pogrzebu z kremacją w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.