Umieszczenie nekrologów w prasie w Warszawie

Umieszczenie nekrologów w prasie w Warszawie 2019-06-14T12:19:17+00:00
Umieszczanie nekrologów, nekrologi w Warszawie

Działając jako sprawdzony i godny zaufania zakład pogrzebowy, zajmujemy się nie tylko organizacją przyjęć popogrzebowych czy przewozem gości uczestniczących w ostatnim pożegnaniu zmarłej osoby. W zakres przygotowanej przez nas oferty wchodzi także zamieszczanie nekrologów w prasie. Oznacza to, że za pośrednictwem naszego domu pogrzebowego można zlecić publikację nekrologu w dowolnie wybranej gazecie ukazującej się na terenie Warszawy lub okolic. Nasi pracownicy służą fachową pomocą oraz życzliwym wsparciem przy odpowiednim przygotowaniu treści utrzymanej w uroczystym i poważnym tonie. Ponadto proponujemy alternatywną możliwość zredagowania oraz opublikowania nekrologu w jednym z serwisów w Internecie.

Czym różni się nekrolog od klepsydry?

Dopełnieniem każdej ceremonii pogrzebowej są nekrologi oraz klepsydry. Pojęcia te bardzo często są stosowane zamiennie, tymczasem tak naprawdę różnią się od siebie. Informacje dotyczące szczegółów pogrzebu najczęściej przedstawia się w postaci klasycznej klepsydry. Jej nazwa wywodzi się od narzędzia, które w okresie starożytności stosowano do odmierzania czasu.

Natomiast nekrologiem określa się informację o śmierci danej osoby podaną do publicznej wiadomości. Może on zostać umieszczony zarówno w prasie, jak i w Internecie. W nekrologach, które pomaga redagować i publikować nasza firma pogrzebowa, podawane są między innymi takie informacje jak data śmierci, miejsce i data ceremonii pogrzebowej. Można również dodać krótką wzmiankę opisującą zmarłą osobę.