Urny pogrzebowe Warszawa

Urny pogrzebowe Warszawa 2019-06-14T12:15:12+00:00

Jeśli zdecydowali się Państwo na kremację zmarłej osoby, konieczny będzie również zakup urny pogrzebowej niezbędnej do przeprowadzenia dalszych etapów związanych z pochówkiem. W urnie składa się prochy zmarłego, aby podczas pogrzebu zostały umieszczone w grobie lub kolumbarium. W ofercie naszego domu pogrzebowego znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości urn pogrzebowych w Warszawie: drewnianych, ceramicznych oraz kamiennych w rozmaitym wzornictwie i kolorach. Bez problemu wybiorą Państwo urnę, która doskonale odda charakter zmarłego i stanie się najlepszym sposobem na wyrażenie szacunku. W każdej chwili służymy pomocą w doborze właściwej urny pogrzebowej, która spełni wszystkie Państwa wymagania. Oferujemy wyłącznie trwałe, solidne i starannie wykonane produkty w korzystnych cenach, ponieważ doskonale rozumiemy, że organizacja uroczystości pogrzebowej wiąże się z dużym i często nieoczekiwanym wydatkiem dla rodziny zmarłej osoby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą urn pogrzebowych dostępnych w naszym zakładzie pogrzebowym w Warszawie.

Urny drewniane pogrzebowe

Wytrzymałe, klasyczne i gustowne – takie właśnie są drewniane urny pogrzebowe znajdujące się w asortymencie naszego domu pogrzebowego. Cieszą się one niesłabnącą popularnością. Ten rodzaj urn cechuje się również różnorodnością form. Z tego względu możemy wybrać taką w oryginalnym, ciekawym i nieoczywistym kształcie, który zdecydowanie odbiega od tradycyjnych modeli. Drewniane urny pogrzebowe najczęściej wykonywane są z wysokiej jakości drzewa sosnowego lub dębowego, dzięki czemu wyróżniają się solidnością.

Urny ceramiczne pogrzebowe

Częstym wyborem wśród naszych Klientów są eleganckie ceramiczne urny pogrzebowe, które prezentują się wyjątkowo pięknie. Dzięki wypalaniu w piecu jest to bardzo trwały rodzaj urn o starannym, estetycznym wykonaniu. Dostępność różnych wzorów i kolorów sprawia, że można zdecydować się na klasyczne lub bardziej ekstrawaganckie modele w ciekawym designie. Ceramiczne urny pogrzebowe z pewnością wyrażą naszą miłość i szacunek dla zmarłego. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i atrakcyjne ceny.

Sprzedaż urn w Warszawie
Kamienna urna pogrzebowa Warszawa

Urny kamienne pogrzebowe

Odporność, wytrzymałość i dostojny wygląd to główne cechy kamiennych urn pogrzebowych, które towarzyszą procesowi kremacji już od dawnych czasów. Obecnie są wybierane równie chętnie, ponieważ kamień zawsze wygląda majestatycznie, ale przede wszystkim jest solidnym materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, czy trudne warunki atmosferyczne. Kamienne urny pogrzebowe nie ulegają szybkiej degradacji i nie korodują – co może mieć miejsce, np. w przypadku urn metalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.