Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów 2019-06-14T12:08:58+00:00

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Organizacja pogrzebu jest procesem czasochłonnym i wymagającym zaangażowania – po stracie bliskiej osoby ostatnią rzeczą, o której chcemy myśleć, jest załatwianie formalności związanych z pochówkiem. Również uważamy, że ten najtrudniejszy czas warto poświęcić na przeżywanie straty wraz z rodziną. Przygotowanie pogrzebu można pozostawić w rękach profesjonalistów – nasza firma pogrzebowa z Mokotowa zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z ostatnim pożegnaniem Zmarłego. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą pomocą i radą. Oprócz organizacji pogrzebu zajmujemy się, m.in. transportem zwłok z wyznaczonego miejsca, przewozem uczestników ceremonii lub kremacją ciała. Nasz dom pogrzebowy świadczy usługi na terenie Warszawy i nie tylko. Zorganizujemy ceremonię pogrzebową w możliwie najlepszej oprawie. W celu ustalenia wszystkich szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie.

Usługi pogrzebowe w Mokotowie

W naszej pracy codziennie mierzymy się ze smutkiem i bólem, które spotkały rodzinę i bliskich zmarłej osoby. Zależy nam na tym, aby ostatnie pożegnanie przygotowane przez naszą firmę pogrzebową z Warszawy było wykonane z klasą i na najwyższym poziomie. Z tego względu świadczymy szerokie i kompleksowe usługi pogrzebowe, takie jak:

 • transport zwłok,
 • przygotowanie klepsydr,
 • umieszczenie nekrologów w prasie,
 • organizacja wiązanek,
 • wykonywanie usług kamieniarskich (nagrobków),
 • stworzenie oprawy muzycznej podczas ceremonii pogrzebowej,
 • organizacja styp,
 • przewóz gości uczestniczących w pogrzebie,
 • całodobowa chłodnia,
 • kremacja i ekshumacja ciała zmarłego,
 • sprzedaż trumien i urn.

Na każdym etapie przygotowywania uroczystości pogrzebowej mogą liczyć Państwo na nasz profesjonalizm i niezawodność. Jesteśmy domem pogrzebowym z dużym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Nasze usługi wykonujemy na terenie dzielnicy Mokotów, ale również w całej Warszawie i okolicach. Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Transport zwłok w Warszawie

Gwarantujemy kompleksową oprawę pogrzebów:

– kremację i ekshumację zwłok,
– całodobową chłodnię,
– transport zwłok z wyznaczonego przez Państwa miejsca,
– przewozy uczestników ceremonii pogrzebowej,
– sprzedaż trumien oraz urn,
– wykonanie klepsydr,
– umieszczanie nekrologów w prasie,
– wieńce wiązanki,
– usługi kamieniarskie (nagrobki),
– organizację styp pogrzebowych,
– oprawę muzyczną przy grobie.

Przygotowujemy ofertę usług pogrzebowych uwzględniając możliwości finansowe każdego klienta. Reprezentujemy Państwa w urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności. Mając na uwadze osoby starsze lub niepełnosprawne świadczymy swoje usługi pogrzebowe również u Państwa w domu. Przedstawiciel naszego zakładu pogrzebowego służy pomocą i uzgadnia z Państwem przebieg uroczystości pogrzebowej.

Zakład pogrzebowy Abiasz w Warszawie organizuje pogrzeby na terenie całej Warszawy i okolic. Dzielnice objęte naszą obsługą:BiałołękaBielanyBemowoŚródmieścieWolaOchotaWłochy,UrsusŻoliborzPraga PółnocPraga PołudnieWawerTargówek,WilanówMokotówUrsynówRembertów.